ورزشکاران سرزنده‌ای که نمادهای المپیک را نمایش می‌دهند

مسابقات المپیک با برگزاری مراسم افتتاحیه در ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو برزیل رسما آغاز شد.
بدین منظور و در راستای افتتاحیه این بازی ها ، تیمی سه نفره از طراحان گرافیک، با انتخاب پنج رشته ورزشی از این بازی ها که با الهام از پنج حلقه به هم پیوسته آرم المپیک بوده است ، تصاویر متحرک و جالبی را خلق کرده اند. هنریک بارون (henrique barone)، رافائل مایانی (rafael mayani)و کونور ولان (conor whelan) سه طراحی هستند که پنج رشته ورزشی: پرتاب نیزه، پرش ارتفاع، پرتاب دیسک، پرش طول، دو و میدانی را به نمایندگی از تمامی ورزش های حاضر در این دوره به تصویر کشیده اند. در این تصاویر، ورزشکاران با استفاده از توانایی های خاص خود در یک رشته ورزشی در تعامل با حلقه المپیک، اقدام به پریدن از درون حلقه یا پرتاب حلقه و دویدن از روی آن می‌کنند.
گفتنی است در این بازی ها بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور جهان حضور دارند و از ۳۰ ژوئیه شروع و تا ۱۵ اوت (آگوست) بطول خواهد انجامید.

ezgif-532957507 ezgif-757629373 ezgif-1293289570 ezgif-1304899388 ezgif-2675600937 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-02 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-03 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-04 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-05 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-06 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-07 olympia-animations-celebrate-athletic-moves-designboom-250

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.