برندگان نهایی دوسالانه پوستر ایتالیا 2015

دومین مسابقه بین المللی طراحی پوستر ایتالیا اسامی برگزیدگان نهایی این رویداد را اعلام کرد. در بین برندگان نام احمد اللهیاری از ایران که توانسته است رتبه دوم پوسترهای رده B را کسب کند دیده می شود. بر این اساس نام 9 نفر از کسانی که از بین 143 فینالیست این مسابقه برگزیده شده اند عبارتست از:

ردهA  :
(پوسترهایی با موضوع مسائل و فعالیت‌های فرهنگی، هنری، سیاسی و اجتماعی)
1. پیتر بانکو/ جمهوری چک
2. استفن Knoell / آلمان
3. لینگدان وو / چین و جان Bajtlik / لهستان

رده B:
(  پوسترهای منتشرنشده با موضوع “جنگ” و “انسان گرگ انسان” )
1. کلاوس پینتر / اتریش
2. احمد اللهیاری / ایران و کائو یانگ / چین
3. اورلاندو پرز سانچز / مکزیک

جایزه ویژه برگزار کنندگان:
جان Bajtlik / لهستان و گیولیا Tristaino / ایتالیا
برگزار کنندگان این مسابقه مدرسه دیزاین فاینال لیگور ” Istituto di Istruzione Superiore di Finale Ligure ” و موسسه “Italian Poster Biennial” IPB می باشند. IPB موسسه ای است که با هدف گسترش دادن فرهنگ طراحی گرافیک و هم چنین ارزش گذاری بر موضوعات و مناسبت های مهم اجتماعی و سیاسی شکل گرفته است.این دوسالانه از ۸ دسامبر ۲۰۱۵ تا ۶ ژانویه ۲۰۱۶ در Finale Ligure  واقع در خلیج جنوا  ایتالیا برگزار می‌گردد.

 

01-poster   Peter Bankov / Czech Republic 02-poster  Steffen Knoell / Germany 03-poster-roozrang  Jan Bajtlik, Jan Bajtlik exhibition in NYC, 201404-poster-roozrang  Wu Lingdan, Water is life05-poster-roozrang  Klaus Pinter, Untitled06-poster-roozrang  Ahmad Allahyari, I am not your puppet07-poster-roozrang  Cao Yang, Body bag08-poster-roozrang  Orlando Perez Sanchez, War is not a game09-poster-roozrang  Giulia Tristaino, Bellum omnium contra omnes10-poster-roozrangJan Bajtlik, Pinokio

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.