طرح جلدهایی متفاوت و خلاق از قرون وسطی

آلیکو کولسنیکوا (Aniko Kolesnikova) هنرمندی اهل لاتویاست (Latvia) که اخیرا به دلیل طراحی های فوق العاده‌اش در زمینه جلد کتاب، در اینترنت مشهور شده است. او طراح جلدهای پلیمری برای دفتر خاطرات می‌باشد که طبیعت و حیوانات فانتزی، الهام بخش کار وی بوده است.
او در روند کارش،از سنت قدیمی صحافی و تزئین کتاب که در اروپا رایج است استفاده می‌کند و طراحی‌هایش به گونه‌ای است که گویی از قرون وسطی و سرزمینی فانتزی برجای مانده است. برای خرید برخی از طراحی جلدهای این طراح جوان می‌توانید به وب سایت Etsy (خرید آنلاین آثار هنری دست ساز) و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت وی Mandarian Duck مراجعه کنید. او حتی دارای کانالی در یوتیوب (Youtube) می‌باشد که در آن آموزشهای عالی خود را ارائه می دهد. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا تصاویری از این طرح جلدهای زیبا را ببینیم:

tarhe jeld (9)  tarhe jeld (6)  tarhe jeld (10)  tarhe jeld (11)  tarhe jeld (25)

tarhe jeld  tarhe jeld (3)  tarhe jeld (1)  tarhe jeld (2)

tarhe jeld (20)  tarhe jeld (7)  tarhe jeld (8)  tarhe jeld (3)  tarhe jeld (4)  tarhe jeld (5)

tarhe jeld (2)  tarhe jeld (13)  tarhe jeld (14)  tarhe jeld (15)  tarhe jeld (16)  tarhe jeld (17)  tarhe jeld (18)  tarhe jeld (23)  tarhe jeld (22)  tarhe jeld (21)  tarhe jeld (19)  tarhe jeld
tarhe jeld (12)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.