پروژه‌های دانشجویی ورکشاپ دانشگاه آلاباما

سخنرانی و ورکشاپ  پریسا تشکری در دانشگاه ایالتی آلاباما در شهر بیرمنگام (UAB) برگزار شد. در این کارگاه گرافیک که در روزهای ۴ و ۵ مارچ‌  برگزار شد ۲۰ نفر از دانشجویان  سال سوم گرافیک حضور یافتند. موضوع این ورکشاپ طراحی پوسترهای آگاهی دهنده به نوجوانان و جوانان  در ارتباط با مصرف مواد مخدر و معضلات آن بود.

تشکری پس از دریافت دعوتنامه‌ی طراحی پوستر با موضوع جرایم مربوط به مصرف مواد روانگردان در شهر لیما، که بخشی از رساله‌ی مایکل میگوئل دانشجوی فوق لیسانس گرافیک دانشگاه لیما است، تصمیم گرفت که این موضوع را به کارگاه طراحی پوسترش در دانشگاه آلاباما برده و دانشجویان این مرکز را وارد یک جریان حرفه‌ای اجتماعی کند. این رساله زیر نظر رافائل ویوانکو رییس گروه دپارتمان گرافیک دانشگاه لیما USIL در انجام می‌گیرد و پوسترهای جمع آوری شده به همراه پوسترهای طراحی شده‌ توسط مایکل میگوئل بر دیوارهای خیابان‌های اطراف پارک Tahuantinsuyo در لیمای پرو که بیشترین جرایم صورت می‌گیرد، نصب خواهد شد.

این کارگاه تجربه‌ای بود برای کار در زمان بسیار فشرده و دانشجویان ملزم بودند در دو  جلسه‌ی ۳ ساعته در دو روز ایده پردازی و اجرا ی کارشان را مدیریت کنند.
پریسا تشکری عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران است که در دوسالانه‌ها و نمايشگاه‌های زیادی در داخل و خارج از کشور به عنوان عضو هیات انتخاب و داوری حضورداشته و هم اکنون عضو هیات علمی کالج ایالتی FRCC در کلورادوی آمریکا است.
در ادامه بخشی از آثار تولید شده و چگونگی روند اجرای آن‌ها را خواهید دید.

نام دانشجویان طراح:
Anna Carter, Coleman Haines, Giani Martin, Nick Howard, Irasema Quezada Hammock, Jessica M Ray, Kelsey Daniel, Sara Lee, Mae Lawhon, Marshall Feemster, Mary Kalusche, M.J. Moon and William Webb


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.