Art Generator

ابزار هوش مصنوعی گوگل Art Generator برای تولید محصولات مورد نیاز کاربران؛ تجربه خریدی متفاوت

گوگل به کمک ابزار هوش مصنوعی Art Generator دست به تولید محصولات مورد نیاز کاربران برای تعطیلات سال نو زده‌ است. موتور جستجوگر گوگل که با هدف کمک به کاربران طراحی شده‌است. گوگل از ابزارهای خرید جدید استفاده می‌کند تا به کاربران در پیداکردن آیتم مورد نظرشان کمک بیش‌تری کند.

این موقعیت را تصور کنید: به‌دنبال «یک کت زمستانی پف‌دار به رنگ متالیک براق» می‌گردید، اما احتمالا این محصول نه در فروشگاه‌ها بلکه در ذهن شما موجود است. اما، خبر خوب این است که به کمک ابزار هوش مصنوعی گوگل می‌توانید توضیحات لازم را وارد کنید و در یک حرکت و مثل جادو، تصویر آن‌ محصول را برای شما ایجاد می‌کند. بعد از این مرحله، موتور جستجوگر با سرچ، نزدیک‌ترین محصول به خواسته شما را پیدا می‌کند. به همین سادگی رویای شما به تحقق می‌پیوندد.

دیگر نگران پیداکردن هدیه مناسب برای دوستان‌تان نباشید. با وجود هوش مصنوعی Art Generator فقط کافی است عبارتی مثل «هدیه مناسب برای آشپزهای خانگی» را وارد کنید و بعد پیشنهادات مختلفی مانند انواع ابزارهای مورد نیاز آشپزی از برندهای مختلف و یا کلاس‌های آشپزی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به‌همین‌سادگی، لیست بلندبالایی از ایده‌های مناسب را در اختیار دارید.

اگر درحال حاضر از موتور جستجوگر گوگل استفاده می‌کنید، می‌توانید از این ابزار بر روی گوگل کروم و یا خود نرم‌افزار گوگل استفاده کنید. اما اگر به این موتور جستجوگر دسترسی ندارید می‌توانید از طریق گوگل Search Lab از آن استفاده کنید. ابزار Art Generator از ماه دسامبر در اختیار کاربران آمریکایی گوگل قرار خواهد گرفت.

منبع: +


image 
imageimageimage