نوآوری و خلاقیت در برند آب طعم‌دار

گرایش به محصولات دارای حداقل شکر و رشد سالانه %۱۷ در بازار پررونق ۴۰۰میلیون پوندی آب طعم‌دار موجب شده تا دو کارآفرین به نام‌های فِلیکس تانزِر و جِیمز شیلکوک (موسس شرکت VIVID DRINKS) اولین برند آب سبزیجات کاملا طبیعی در جهان را روانه بازار کنند. برای خلق این برند، آژانس طراحی BRANDOPUS دست به کار شده است. BRANDOPUS یک خرگوش دانشمند بازیگوش با نام J.F.RABBIT را به عنوان کاراکتر برند طراحی کرده‌ که اشتیاق فراوانی به سبزیجات نشان می‌دهد. روی بسته‌های محصول که VEG WATER نام دارد، این خرگوش در حالی دیده می‌شود که گویا دستگاه‌های مخصوصی اختراع کرده و مشغول مخلوط کردن آب تازه با سبزیجات است تا نوشیدنی تهیه کند. نوشیدنی‌های %۱۰۰ طبیعی و بدون شکر VEG WATER با سه طعم زنجبیلی، چغندر و خیار تهیه می‌شوند.

image

iranpack-sanat-bastebandi-03

iranpack-sanat-bastebandi-veg_water_3

photo_2016-11-14_13-23-40

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.