سیب‌اپ
سیب‌اپ

سیب‌اپ از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

سیب اپ لوگوی جدیدش را معرفی و رونمایی کرد. لوگوی جدید سیب‌اپ با ظاهری مدرن‌تر و ساده‌تر نسبت به لوگوی قبل معرفی شده است. این لوگو سازگاری، هماهنگی و یکپارچگی بیشتری با سیستم عامل iOS به ویژه فرم آیکون‌های اپلیکیشن‌های آیفون دارد.

این لوگو فرمی خاص دارد که با خدماتی که این برنامه ارائه می‌دهد همخوانی دارد. طراحی جدید لوگو به شکلی است که فضای خالی داخل آن با آیکون اپلیکیشن‌های دیگر iOS پر می‌شود. این لوگو تصویری کامل از اپلیکیشن، یک فروشگاه اپ پراز برنامه و بازی ارائه می دهد.

همچنین، لوگوتایپ استور سیب‌اپ به همراه لوگوی آن تغییر کرده و با طراحی جدید هماهنگ است.

سیب‌­اپ یک اپ استور ایرانی برای اپلیکیشن‌های iOS است. این اپلیکیشن از سال ۹۴ شروع به فعالیت کرده است. تا به امروز، بیش از ۶ میلیون کاربر ایرانی از خدمات این اپ استفاده کرده‌اند. سیب‌اپ به دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، برنامه ها را از اپ استور تهیه و خریداری می کند و در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهد. این اپ راهی ساده‌تر را برای کاربران گوشی‌های اپل فراهم کند.

لوگوتایپ سیب اپ

در سیب‌اپ، کاربران به بیش از ۳۰ هزار اپلیکیشن خارجی با ارزش بیش از ۵۰ هزار دلار دسترسی رایگان دارند. مشکلات تحریم‌های اپلیکیشن‌های ایرانی نیز توسط سیب‌اپ حل می‌شود. علاوه بر این، سیب‌اپ به صورت رسمی با کسب و کارهای ایرانی همکاری می‌کند و امکان نصب اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی بدون نیاز به اپل آیدی، گیفت کارت و مشکلات ناشی از تحریم‌ها را برای تمامی دارندگان دستگاه‌های اپل فراهم می‌کند.

لوگوی پیشین سیب اپ