آب نبات‌های تایپوگرافی که الفبا را هجی می‌کنند

ماسیمو گاماکورتا (massimo gammacurta) هنرمند ایتالیایی برای جلب توجه طرفداران تایپوگرافی و آن‌هایی که به شیرینی‌جات علاقه دارند، حروف الفبای لاتین را در پروژه‌ای با عنوان الفبای «مرا بخور (eat me)»، در قالب آب نبات‌های رنگی مواج، تجسم بخشیده است. هر حرف بدون سریف و نیمه شفاف، متشکل از قطرات، لکه‌ها و رنگ‌های متنوع پیچیده درهمی از ترکیب مواد ذوب شده و سخت شده طراحى شده است و در ادامه با دقت فوق‌العاده‌ای عکاسی شده تا به بهترين شكل در مقابل چشمان بينندگان قرار بگيرد.
این حروف بزرگ لاتین، مانند آثار پولاک ترکیب‌بندی شده و به شکل یک فونت کاربردی، با طیف رنگ‌های متغیر آبی، سبز، قرمز و صورتیِ موج گرفته در اطراف قلم درآمده‌اند. در ادامه نمونه‌های منتخبی از این مجموعه جذاب را مشاهده می‌کنید.

The-Candy-Alphabet-2  The-Candy-Alphabet-3  The-Candy-Alphabet-4  The-Candy-Alphabet-5 The-Candy-Alphabet-6  The-Candy-Alphabet-7  The-Candy-Alphabet-8  The-Candy-Alphabet-9  The-Candy-Alphabet-10  The-Candy-Alphabet-11  The-Candy-Alphabet-12  The-Candy-Alphabet-13  The-Candy-Alphabet-14  The-Candy-Alphabet-15  The-Candy-Alphabet-16 The-Candy-Alphabet-17  The-Candy-Alphabet-18  The-Candy-Alphabet-19  The-Candy-Alphabet-20  The-Candy-Alphabet-21  The-Candy-Alphabet-22  The-Candy-Alphabet-23

The-Candy-Alphabet-1منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.