بسته بندی پاپ کورن

شش دانشجوی فن آوری چاپ و رسانه از دانشگاه رسانه در اشتوتگارت، یک بسته بندی غذایی پاپ کورن را به عنوان بخشی از پروژه فنی خود با تکنیک آفست انجام دادند. این محصول به عنوان بخشی از یک پروژه دانشجویی در یک محیط غیر تجاری، پیاده سازی شده است.
زمینه این پروژه فنی، جلوگیری از انتقال آلوده کننده ها به داخل محصول بسته بندی شده بود. برای این منظور، برای یک بسته‌بندی غذایی که قرار است تولید شود، باید تمام مراحل تولید طرح ریزی شود. ابتدا این محصول باید یک طراحی جذاب داشته باشد و از سوی دیگر با یک پیاده سازی فنی و کارآمد، متمایز شود. بنابراین، گروه در طراحی و دیزاین بسته بندی بر مفهوم طراحی پیتر پالوف، که طرحی را برای Doritos آماده کرده، متکی بودند. این گروه، برای ارائه یک کاربرد واقع گرایانه از بسته بندی، آن را برای بسته بندی پاپ کورن انتخاب کردند، زیرا یک غذای بسیار چرب و مستعد آلودگی است.
حدود 500 بسته پاپ کورن تولید و در شب رسانه ارائه شد. شب رسانه یک رویداد دانشگاهی در پایان ترم است که دانشجویان، پروژه های خود را به مردم ارائه می‌کنند.

بسته بندی -پاپ کورن-1  بسته بندی -پاپ کورن-2  بسته بندی -پاپ کورن-3  بسته بندی -پاپ کورن-4  بسته بندی -پاپ کورن-5  بسته بندی -پاپ کورن-6  بسته بندی -پاپ کورن-7  بسته بندی -پاپ کورن-8  بسته بندی -پاپ کورن-8
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.