طراحى شخصيت و فيگور

« این مجموعه به صورت آزاد طراحى شده است و من در این پروژه، بيشتر به دنبال تكنيكهای جديد براى تصوير سازى بودم.  معمولا طراحى شخصيت و فيگور  و در پاره‌اى موارد تركيبى از اين شخصيت‌‎ها با طبيعت، موضوعاتی است که مرا به خود جذب می‌کند. تکنیک مورد علاقه من، در ابتدا طراحى با مداد روى كاغذ است كه در ادامه به صورت ديجيتال فاينال مي‌شود. اغلب روند خاصى را دنبال نمي‌كنم ولى معمولا يا در طى يك پروژه‌ى به خصوص ايده براى كارهاى آينده‌ام به ذهنم مي‌رسد و يا بر حسب علاقه با ديدن رفرنس و مجموعه آثار آرتيست هايى كه كارهایشان را دنبال مي‌كنم و تكنيك شان را دوست دارم، هيجان لازم براى كار هاىم فراهم می‌شود.»

مهران ایرانلو  متولد 1362 تهران است. او در کارنامه خود سابقه همکاری با نشریات گل اقا, دوچرخه, همشهری بچه ها و فعالیت در زمینه انیمیشن به مدت 7 سال رادار. وی همچنین انیماتور و طراح لی اوت مجموعه انیمیشن‌های حیات وحش (جزیره پالاگالوس و …) به کارگردانی علی درخشی است و با سایت threadless در زمینه طراحی تیشرت به همکاری دارد. در حال حاضر به عنوان کانسپت ارتیست , طراح شخصیت و طراح پکیج در استودیو آتیبال مشغول به فعالیت است.

Character Design-roozrang (13) Character Design-roozrang (11) Character Design-roozrang (12) Character Design-roozrang (8) Character Design-roozrang (9) Character Design-roozrang (10) Character Design-roozrang (5) Character Design-roozrang (6) Character Design-roozrang (7) Character Design-roozrang (2) Character Design-roozrang (3) Character Design-roozrang (4) Character Design-roozrang (1) Character Design-roozrang Character Design-roozrang (14) Character Design-roozrang (15)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.