طراحی شخصیت‌های مهم و محبوب تاریخ!

استودیو گرافیک-دیزاین Hey در سال 2007 توسط 3 طراح اسپانیولی به نام‌های ریکاردو جورج، ورونیکا فیورت و مایکل رومرو در شهر بارسلونای اسپانیا تأسیس گردید. فعالیت‌های این استودیو اغلب شامل طراحی هویت سازمانی، صفحه آرایی و تصویرسازی است که با هدف بیان طرح و ایده‌ها به شکلی ساده، گویا و خلاق صورت می‌گیرد. از مشخصه‌های اصلی استودیو Hey، استفاده از فرم‌های هندسی، رنگ و تایپوگرافی است که باعث شده این 3 عامل به امضای شخصی این استودیو تبدیل شود. این استودیو علاوه بر فعالیت‌های اصلی‌ خود، در شاخه‌های دیگری نیز فعالیت می‌کند که به گفته خودشان این گونه سفارشات آزاد، موجب کنکاش، کشف روش و ایده‌های جدید برای آنها می‌شود. آنها در سال 2014 یک فروشگاه آنلاین با نام “Hey Shop” برای نمایش و فروش آثارشان افتتاح کردند و تاکنون با مشتریان و کمپانی‌های مهم و متعددی چون Apple، Vodafone، Three، The Wall Street Journal و… همکاری داشته‌اند. یکی از پروژه‌های جدید و آزاد استودیوی مذکور،  Every Hey نام دارد که در رابطه با تصویرسازی شخصیت‌های مهم و محبوب تاریخ، فیلم‌ها، کمیک استریپ‌ها و داستان‌های مشهور آنهاست. جالب است که این گروه خلاق، هر روز بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram) خودشان یک شخصیت جدید نیز به نمایش می‌گذارند. با ما همراه باشید تا تعدادی از این شخصیت‌های بی‌نظیر را ببینیم:

EveryHey EveryHey02 EveryHey03 EveryHey04 EveryHey05 EveryHey06 EveryHey08 EveryHey09 EveryHey10 EveryHey11 EveryHey12 EveryHey13 EveryHey15 EveryHey17 EveryHey18 EveryHey19 EveryHey20 EveryHey21

hey_studio_interview_18  hey_studio_interview_19
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.