بورد گیم ترور

تصویرسازی بوردگیم ترور

تصویرسازی «کارت‌های بورد گیم ترور» بر اساس نمونه مشابه خارجی است موضوع پست امروز روزرنگ است؛

که با تصویرگری امین طالبی و مدیریت هنری احمد علیزاده به سرانجام رسیده است:

«طراحی هر کدام از کارت‌ها در 15 ساعت (مفید) شکل گرفت.

مراحل تولیدی کارت‌های این بورد گیم به ترتیب از اسکیس (پیش طرح)، رنگ اولیه، سایه پردازی اولیه، اضافه کردن جزئیات کاراکترها، اضافه کردن بک گراند و نهایی کردن اثر بوده است.

بر اساس داستان بازی و برای طراحی شخصیت‌ها باید یک دوره تاریخی رو انتخاب می‌کردیم

و بنا به صحبت‌هایی که با مدیر هنری پروژه انجام دادیم دوره ویکتوریایی انگلیس رو مناسب دونستیم.

داستان بازی عمدتا در دربار پادشاه و میان کاراکترهای آن اتفاق می‌افتد.

پروژه دیگری از امین طالبی در روزرنگ را اینجا ببینید

دوره ویکتوریایی انگلیس، هم به خاطر سیستم حکمرانی پادشاهی و هم به خاطر تنوع بالا در نوع پوشش و لباس‌ها انتخاب خوبی برای ارجاع و رفرنس گیری بود.

چالش اصلی در طراحی این مجموعه، یکدستی تمامی کاراکترها (چه از نظر ظاهری و چه از نظر وفاداری به اصل داستان) بود؛ کاراکترها باید ظاهری غربی (انگلیسی) به خود می‌گرفتند.

سیستم بازی بر اساس بلوف زدن طراحی شده است به همین دلیل سعی بر این شد خنثی بودن و حالت رمزآلود به چهره تمامی کاراکترها اضافه شود.»

بازی تصویرسازی تصویرسازی اسکچ بازی بازی تصویرسازی تصویرسازی اسکچ تصویرسازی بورد گیم ترور بورد گیم ترور بورد گیم ترور بورد گیم ترور بورد گیم ترور

 


 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.