پروژه ری دیزاین بوف، برنده جایزه A Design سال ٢٠١٧

پروژه ری دیزاین بوف، برنده جایزه A Design سال 2017 شد. به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه، امسال یک تیم دو نفره ایرانی توانست جایزه نقره این مسابقه را از آن خود کند.
حسام شهیدی، طراح گرافیک و متخصص در حوزه ویژوال برندینگ، به همراه مهرکامه ویسه مهندس معمار و دانشجوی کارشناسی ارشد معماری داخلی، توانستند این جایزه را از ایتالیا کسب کنند.
آنها درباره این پروژه می گویند:« در معماری داخلی و گرافیک محیطی پروژه، خطوطی مواج دیده می شود که به بیان مفهومی و ساده شده به شکاف تنه درخت که یکی از آشیانه های بوف است اشاره می کند. در گرافیک مجموعه، تغییراتی از قبیل ایجاد فضای ساده با هویتی جوان تر از گذشته به چشم می خورد، همراه با ساختاری یکپارچه بین اقلام بصری و ایجاد ارتباط با معماری داخلی مجموعه که یکی از چالش بر انگیزترین بخش های پروژه برای طراحان بوده است. به طور مثال پترن خلق شده که از چشمان بوف در لوگوی جدید استخراج و در اقلام بصری استفاده شده، در فضای معماری به صندلی های مجموعه تبدیل شده است تا مخاطب هر چه بیشتر بتواند ارتباط فضایی را به طور غیر مستقیم احساس کند.»
گفتنی است مسابقه A Design یکی از برجسته ترین رقابت های بین المللی سالیانه در زمینه طراحی است که شامل طیف گسترده ای از فعالیت های خلاقانه به منظور معرفی کارآمدترین طراحان دنیا در زمینه های گوناگون است. سالیانه پروژه هایی که در نوآوری، تکنولوژی، طراحی و خلاقیت متمرکز می باشند، کاندید جایزه A Designمی شوند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.