رونمایی از پوستر فیلمی که 12 سال منتظر اکران ماند

پوستر«خواب تلخ» نخستین فیلم بلند محسن امیریوسفی بعد از ۱۲ سال به زودی در گروه هنر و تجربه به نمایش درخواهد آمد، رونمایی شد.

«خواب تلخ» در جشنواره فیلم  سال 2004 خوش درخشید و توانست جایزه ویژه بخش دوربین طلایی و جایزه نگاه جوان را از آن خود کرد.
این فیلم در بیش از چهل جشنواره جهانی حضور پیدا  و جوایز متعددی چون جایزه  طلایی و جایزه تماشاگران جشنواره تسالونیی یونان، جایزه فیپرشی (فدراسیون بین المللی منتقدین) ژنو سوئیس، جایزه منتقدین جشنواره والدیویای شیلی و… را به دست آورد.
محسن امیریوسفی نویسنده،  تدوینگر و مجری طرح فیلم بود و بایرام فضلی نیز فیلمبرداری «خواب تلخ» را برعهده داشت. دراین فیلم همچنین محمدرضا  وحسین مهدوی طراحی و یب صدا و حسین قورچیان، صدابرداری آن را برعهده داشتند. پوستر فیلم «خواب تلخ» را طاها ذاکر  طراحی کرده  است. او به طور تخصصی در زمینه طراحی پوستر فیلم فعال بوده و پوستر آثاری چون «فصل باران‌های موسمی»، «قاعده تصادف»، «عصبانی نیستم»، «پرویز» و … را برعهده داشته است .

15-11-14-114551poster copyمنبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.