فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرسازی پرتغال 2017

فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرسازی پرتغال  با موضوع “میراث” منتشر شد. این رویداد هنری توسط انجمن  Ajudaris که یک تشکل غیردولتی و غیرانتفاعی است  با هدف کمک به اقشار ضعیف و مبارزه با کاستی‌های جامعه با استفاده از علم و تحصیلات برگزار می شود.

شرایط مسابقه:

شرکت برای تمامی هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.
آثار ارسالی می‌بایست اصل بوده و ما بین چهارشنبه 11 اسفندماه 1395 تا جمعه 9 تیر ماه 1396 خلق شده باشند.
تکنیک اجرای آثار آزاد است،
اندازه آثار باید 25 در 25 سانتیمتر باشد و پشت آثار نام و نام خانوادگی هنرمند درج شود.
تصویر اثر با فرمت JPEG و رزلوشن 300 DPI ارائه شود.
هیئت داوران پس از بررسی آثار در مرحله اول 12 فینالیست را انتخاب خواهند کرد و تصاویر آثارشان در کاتالوگ منتشر می‌شود. ضمنا ورک‌شاپی هم برای منتخبین برگزار خواهد شد. به هنرمند برگزیده مبلغ 500 یورو به عنوان جایزه اهدا می‌شود.

آخرین مهلت ارسال آثار:

شرکت‌کنندگان می توانند آثار خود را به همراه تصویر هنرمند حداکثر تا تاریخ 9 تیرماه 1396 به صورت ایمیل biisa@ajudaris.org به این مسابقه ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا  مراجعه کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.