فستیوال جهانی دیزاین گـاو اکراین 2015/ تصویرسازی

فستیوال بین‌المللی دیزاین گاو (COW) در شاخه‌های دیزاین، تصویرگری و گرافیک دیزاین در اوکراین برگزار می‌شود. COW از طراحان و تصویرگران حرفه‌ای چه به صورت فردی و یا گروهی (تصویرگر و ناشر) برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. هیئت داوران، متشکل از یک تیم حرفه‌ای و بین‌المللی می‌باشد. نمایشگاهی از آثار منتخب در ماه MAY 2015 در اوکراین در کنار بقیه رویدادهای این فستیوال برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ارسال آثار 1 می MAY 2015 می‌باشد. نحوه ثبت نام و ارسال آثار به شکل ذیل می‌باشد:
مرحله اول: اثر خود را از طریق وبسایت WETRANSFER به این آدرس COWfestival@ukr.net ایمیل کنید. حداکثر تعداد ارسالی آثار 10 عدد می‌باشد. فرمت آثار باید JPG و در سایز طول اثر 3000 پیکسل باشد. نام فایل‌ها باید عددگذاری شده باشد. در ایمیل باید نام اثر و مشخصات ناشر (نام، آدرس، تلفن، فکس، ایمیل و سایت) ذکر شود.
مرحله دوم: فرم شرکت در مسابقه را در این آدرس پر کرده و ارسال کنید. سپس مرحله انتخاب آثار توسط مسئولین رویداد انجام می‌شود و نتایج اولیه اعلام خواهد شد.
مرجله سوم: اثر خود را طبق شرایط خواسته شده برای چاپ کردن آماده کنید و توسط وبسایت WETRANSFER به این آدرس COWfestival@ukr.net ایمیل کنید.
مرحله چهارم: COW مسئولیت چاپ آثار برای نمایشگاه را بر عهده دارد.
نکته: اگر تصویرسازی شما در مدیاهای مختلف منتشر شده است می توانید همان‌ها (کتاب،کارت پستال و یا تیشرت و…) را برای نمایشگاه ارسال کنید.
آدرس دبیرخانه: Anatoliy Menkiv, Savkina str. 4-32, Dnepropetrovsk 49099, Ukraine.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم چاپی آثار، به این سایت مراجعه کنید.

در ادامه مطلب، شما را با ده نفر از برندگان ۲۰۱۴ این رویداد آشنا می‌کنیم:

ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine

ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine 6  ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine 5  ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine 3  ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine 2  ANNA SARVYRA, Vinnitsa, Ukraine

 

521ac5236b5ba1b81101dab5b6be991f

SAŠA JANTOLEK, Croatian

SAŠA JANTOLEK, Croatian 7  SAŠA JANTOLEK, Croatian 6  SAŠA JANTOLEK, Croatian 5  
SAŠA JANTOLEK, Croatian 2  SAŠA JANTOLEK, Croatian

BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia

BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia 5  BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia 4  BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia 3  BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia 2  BRUNO RIVERA C., La Paz, Bolivia 1

ELMER SOSA, Puebla, Mexico

ELMER SOSA, Puebla, Mexico 6  ELMER SOSA, Puebla, Mexico 5  ELMER SOSA, Puebla, Mexico 4

ELMER SOSA, Puebla, Mexico

MANICA K. MUSIL, Limbus, Slovenia

MANICA K. MUSIL, Limbus, Slovenia  MANICA K. MUSIL, Limbus, Slovenia 1

ALEXANDR KAPUSTYAK, Kharkov, Ukraine

ALEXANDR KAPUSTYAK, Kharkov, Ukraine  ALEXANDR KAPUSTYAK, Kharkov, Ukraine 4  ALEXANDR KAPUSTYAK, Kharkov, Ukraine 3  ALEXANDR KAPUSTYAK, Kharkov, Ukraine 2

KAMIL KUCHARSKI, Poland

KAMIL KUCHARSKI, Poland  KAMIL KUCHARSKI, Poland 2

IRINA POTAPENKO, Odessa, Ukraine

IRINA POTAPENKO, Odessa, Ukraine  IRINA POTAPENKO, Odessa, Ukraine 4  IRINA POTAPENKO, Odessa, Ukraine 3  IRINA POTAPENKO, Odessa, Ukraine 2

LEV KAPLAN, Stuttgart, Germany

LEV KAPLAN, Stuttgart, Germany  LEV KAPLAN, Stuttgart, Germany 2

ALEKSANDRA RODZIK, Opole, Poland

ALEKSANDRA RODZIK, Opole, Poland  ALEKSANDRA RODZIK, Opole, Poland 2

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.