نشانه نوشته محمد رسول‌الله

انسان‌ها به چيزهايى براى صحبت كردن با آن‌ها، تمركز كردن برآن‌ها، و حتى به دست گرفتن و دست كارى كردن آن‌ها نياز دارند.دراین میان فرم‌ها و اشکال مقدس در هر ادیانی جایگاه ویژه و عمیقی ایفا می‌کنند. نمادها و لوگوهاى مذهبى به ما تجربه پيوسته‌اى از امر قدسى مى‌دهند و هم چنين نشانه‌هايى از یک واقعيت امر قدسى را برای مخاطبان ارائه می‌دهند كه به واسطه آن تأثیراتى بر زندگى و دنياى آنها مى‌بخشند.

مجموعه‌ی ” محمد رسول الله” عنوان پروژه‌اى‌ست از فرهود مقدم، طراح جوان و خوش ذوق ايرانى متولد۱۳۶۳، كه علاقه‌ی خاصی به استفاده و كاربرد حروف در بيان تصويرى‌اش دارد. وى در اين مجموعه تلاش كرده براساس مفهوم و هويت يك عنوان مذهبى بسيار شاخص و با استفاده از رفتار حروف اسلامى و عربى، نشانه‌اى امروزى طراحى كند. طراحی فونت فارسی فرهود و کسب مقام نخست جشنواره پوستر امام‌ رضا از جمله افتخارات دوره‌ی کاری فرهود مقدم است. در ادامه‌ی مطلب شما را به دیدن این مجموعه دعوت می‌کنیم.


Mohammad 01 Mohammad 02 Mohammad 03  Mohammad 04  Mohammad 06  Mohammad 07  ffffff  4  mohamad0001 T-Shirt-1    Mohammad0   mohamad00001

Shopping Bag  
 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.