چهارتاقِ تصویرگری اصفهان

 مجموعه کارگاه های تولیدی تصویرگری با عنوان چهارتاق به همت موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این سلسله کارگاهها ، رشد و معرفی هنر تصویرگری اصفهان ، کمک به گسترش و آشنایی بیشتر مخاطبان در حوزه تصویرسازی با مشارکت هنرمندان فعال در این حوزه در شهر اصفهان، تعامل و همکاری با متخصصان این حوزه از سراسر کشور ، تعامل بین المللی با رویدادها و هنرمندان مطرح این شاخه از هنرهای تصویری در سراسر جهان و نیز ایجاد پایگاهی برای هنر تصویرگری در اصفهان از چشم اندازهای دیگر این مجموعه کارگاه هاست.
اولین سری کارگاه های این مجموعه 30 و 31 شهریور ماه 1396 در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می شود.  مدرّس این دوره علیرضا گلدوزیان، تصویرگر و طراح گرافیک ایرانی است و آثار بر اساس داستان¬های گزیده شده از کتاب «داستانهای امثال» امیر قلی امینی خلق خواهند شد.
روز جمعه 31 شهریور نشستـــــی زیرنظر اقای “علیرضاگلدوزیان”،تصویرگرمعاصر و با حضور “علی بوذری” عضو هیت مدیره انجمن تصویرگران ایران همراه با مروری برمجموعه آثار “علیرضاگلدوزیان” برگزار می¬شود. این نشست عمومی از ساعت 17 تا 19 روز جمعه در سالن کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است: از مجموعه آثار خلق شده در این مجموعه کارگاه ها، نمایشگاهی برگزار خواهد شد که برآیندی خواهد بود از هنرمندان تصویرگرِ فعال در اصفهان ،که در نهایت نقاط ضعف و قوت و ظرفیت های تصویرگری اصفهان را روشن تر خواهد کرد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.