هتل پیکسار Pixar Place

دنیای جادویی انیمیشن در هتل پیکسار Pixar Place

در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۴ درهای هتل پیکسار پلیس Pixar Place به روی عاشقان انیمیشن در آناهیم باز شد. این اتفاق فراتر از یک افتتاحیه ساده بود. این هتل که پیش از این با نام محله بهشت شناخته می‌شد، حال به دنیایی رنگارنگ از داستان‌های پیکسار بدل شده‌است. اقامت در این هتل بیشتر شبیه حضور در استودیوی پیکسار یا قدم‌زدن در یک صحنه از فیلم‌های محبوب شماست.

این هتل ۴۷۹ اتاق دارد که در دل مجموعه دیزنی‌لند واقع شده و ادای احترامی به هنر و داستان‌سرایی استودیو پیکسار است. در جای جای هتل از فیلم‌های این استودیو، از ماجراجویی‌های داستان اسباب‌بازی تا عطر و طعم آشپزی راتاتویی، هیجان خانواده شگفت‌انگیز و زیبایی‌های انیمیشن المنتال، ردپایی می‌توان دید.

 کافه هتل پیکسار Pixar Place

تجربه زندگی در کنار شخصیت‌های پیکسار در هتل پیکسار Pixar Place

پیت داکتر، برنده‌ جایزه اسکار و کارگردان آثاری مانند شرکت هیولاها، بالا و سرنشینان در مورد این هتل می‌گوید: «ماموریت ما در پیکسار، تعریف داستان‌های عالی است و هیجان‌انگیزتر از این وجود ندارد که ببینیم این داستان‌ها در پارک‌های دیزنی جان می‌گیرند. هتل Pixar Place در دیزنی‌لند نمونه‌ی کاملی از این موضوع است. گویی قدم به دنیای پیکسار گذاشته باشید. این تجربه کاملاً غوطه‌ورکننده است و از همکاری با والت دیزنی برای خلق چنین تجربه‌ای برای مهمانان بسیار هیجان‌زده هستیم.»

هتل Pixar Place مانند بوم نقاشی است. تصاویر استفاده شده در این هتل تکامل طراحی شخصیت‌ها، از طرح‌های اولیه تا ساخته‌های نهایی CGI را به تصویر می کشد. این تصاویر مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده‌اند. هر یک از ۱۵ طبقه‌ی آن به یک فیلم پیکسار اختصاص یافته و با استفاده از نقاشی‌های دیواری و آثار هنری، شخصیت‌ها و دنیای دوست‌داشتنی این استودیو را زنده می‌کند. لابی هتل با حضور نمادین چراغ و توپ پیکسار به مهمانان خوشامد می‌گوید.

لابی هتل پیکسار Pixar Place

این هتل اولین هتل با تم کامل پیکسار در ایالات متحده است. بنی بونگ، دوست خیالی رايلي در انیمیشن سرنشینان، برای اولین بار قدم به یکی از پارک‌های دیزنی می‌گذارد. جو گاردنر شخصیت انیمیشن روح Soul با نواختن پیانو در لابی به مهمانان خوشامد می‌گوید. همچنین در کافه ای دنج فضایی مخصوص استراحت و مرور تاریخچه فیلم‌های پیکسار در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. در سرتاسر این هتل تجربه‌ای خوشایند از اتاق‌ها و استخرها تا رستوران‌ها برای مهمانان رقم می‌خورد.

پس اگر شما هم دلتان می‌خواهد در دنیای جادویی پیکسار غرق شوید، چمدان‌هایتان را بسته و به سمت هتل Pixar Place حرکت کنید! ماجراجویی در انتظار شماست.

منبع: +