«آدم خانگی» و «نجاتم بده» نامزد دریافت جایزه شدند

انیمیشن کوتاه «آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرارپایدار و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نامزد دریافت جایزه در بخش بهترین انیمیشن و فیلم کوتاه «نجاتم بده» ساخته محسن نبوی نامزد دریافت جایزه در بخش بهترین فیلم کوتاه از دهمین جشنواره جهانی فیلم محیط زیستی کوالالامپور در مالزی شدند.

دهمین جشنواره جهانی فیلم‌های محیط زیستی کوالالامپور مالزی ۲۳ تا ۲۹ اکتبر برابر با ۱ تا ۷ آبان برگزار می‌شود.

انیمیشن «آدم خانگی» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی پیش از این در بیست و یکمین جشنواره بین المللی انیمیشن «سیکاف» در کره جنوبی، نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه سئول، سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران حضور داشته و همچنین برنده جایزه بهترین انیمیشن از چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.