اولین پوستر فیلم Once Upon A Deadpool

کمپانی فاکس قرن بیستم اولین پوستر فیلم Once Upon A Deadpool که نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 است را منتشر کرد.

مدتی پیش کمپانی فاکس قرن بیستم رسما نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را تایید و نام رسمی این فیلم را اعلام کرد. دنباله فیلم Deadpool (ددپول) قرار است با نام Once Upon A Deadpool (روزی روزگاری یک ددپول) اکران شود و درجه سنی این فیلم به‌جای درجه سنی بزرگسال (R)، قرار است PG-13 باشد. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی فیلم Once Upon A Deadpool منتشر شده است. در این پوستر شاهد حضور شخصیت ددپول به‌همراه فرد سویج، بازیگر فیلم The Princess Bride (عروس شاهزاده) روی یک گوزن بابانوئل هستیم که در واقع قرار است حداقل دارای یک صحنه مشترک و یک کراس اور بین فیلم Deadpool 2 با فیلم The Princess Bride محصول سال ۱۹۸۷، در طول فیلم باشیم.

این پوستر در واقع اشاره‌ای به کریسمسی بودن فیلم Once Upon A Deadpool دارد که به این مناسبت این فیلم قرار است اکران کوتاهی را نیز در گیشه تجربه کند. نسخه PG-13 فیلم Deadpool 2 قرار است حاوی تصاویر جدید و متفاوتی نسبت به نسخه اصلی فیلم باشد که فضای آن به یک فیلم ابرقهرمانی دوستانه-خانوادگی توصیف شده است. گفته می‌شود که صحنه‌های رینولدز و سویج در فیلم Once Upon A Deadpool تنها در یک روز فیلمبرداری شده است و در حال حاضر جزئیات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست، اما فاکس قرن بیستم در نظر دارد تا یک نسخه جذاب از فیلم را به مخاطبان در ایام کریسمس ارائه دهد. همچنین قرار است از هر بلیتی که برای این فیلم فروخته می‌شود، یک دلار به موسسه مبارزه با سرطان اهدا شود و دلیل موافقت رایان رینولدز با این نسخه نیز همین موضوع عنوان شده است.

فیلم Once Upon A Deadpool قرار است در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۱ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.