رونمایی از پوستر «تجربه شرقی»

پوستر مستند «تجربه شرقی» ساخته فاطمه موسوی با طرحی از طاها ذاکر رونمایی شد.

«تجربه شرقی» مستندی است که به صورت تک نفره در کشور ایتالیا ساخته شده و درباره مهاجرانی است که هر کدام به دلایل متفاوتی به کشور ایتالیا آمده اند و در شهر ونیز رستورانی تاسیس کرده اند و غذاهای سنتی کشورشان را در آن طبخ و معرفی می کنند.

فاطمه موسوی کارگردان، مستندساز، عکاس، نقاش، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ایرانی است و از جمله مهم ترین آثار وی می توان به «مستند میراث من آواز» برنده جایزه بهترین کارگردانی جشن خانه سینما و نامزد بهترین کارگردانی جشنواره «سینماحقیقت» ۱۳۹۵ و منتخب و نامزد بهترین کارگردانی جشنواره فیلم کوتاه تهران، منتخب جشنواره برابری اکراین، جشنواره میزانسی آفریقای جنوبی، جشنواره صلح آسیا، منتخب جشنواره پروین اعتصامی اشاره کرد.

همچنین فیلم «پرسوک» منتخب جشنواره سینما حقیقت ۱۳۹۴ بوده است.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.