منتخبین شانزدهمین دوسالانه بین المللی پوسترهای تئاتر ژشوف (رقابت هنرمندان جوان)

آثار منتخب شانزدهمین دوسالانه بین المللی پوسترهای تئاتر ژشوف (مسابقه هنرمندان جوان) روز یازدهم سپتامبر (چهارشنبه) در گالری کاسورن شهر کوشیتسه کشور اسلواکی افتتاح شد.

از مجموع ۳۳۶ اثر ارسالی به این دوره از دوسالانه، ۹۱ اثر توسط هیئت داوران برای نمایشگاه انتخاب شده بودند که در میان اسامی 8 طراح ایرانی به نام های: عمران عبدالهی، احمد نوالدین، داریوش اللهیاری، الهام همت، کوروش کریمی، مهدی مجیدی، محمد نصر الهی و غلامرضا صفاری دیده می شود که داریوش اللهیاری با پوستر نمایش “گوریل” به کارگردانی مهدی رضایی، جایزه اول این رقابت را کسب کرد.

هدف شانزدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تئاتر – رقابت جوانان 2019 بررسی آثار پوستر مربوط به ترویج تئاتر، اپرا یا رویدادهای مرتبط با هنرهای نمایشی است که در دوره 2017 تا 2019 ایجاد شده است. همچنین آثار این نمایشگاه در سال 2020 و در گالری های شهر براتیسلاوا و اوستا ناد لبم اسلواکی نمایش داده می شود.

ناگفته نماند که دوسالانه پوسترهای تئاتر شهر ژشوف لهستان امسال در قالب رقابت بین المللی TRANS/MISJE2019 دربخش های مختلف هنرهای نمایشی در حال برگزاری است.

 

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.