نمایشگاه گروهی تصویرسازی نسل رویا و تصویر


نمایشگاه گروهی تصویرسازی (نسل رویا و تصویر) در بردارنده آثار 19هنرمند تصویرگر است که به انتخاب کمال طباطبایی گردآوری و در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد.

برخی از هنرمندان در این نمایشگاه آثار خود را با توجه به متون داستانی و روایی شکل داده  و برخی دیگر به سفارش خود، و فارغ از وابستگی به متن، به تجسم روایت و احساسات درونی خود پرداخته و  یک اثر تصویری مستقل را ساماندهی نموده اند. از ویژگی های آثار، می توان به تنوع نگاه و تکنیکی مختلف حول موضوعات اجتماعی،تخیلی، داستانی،تمثیلی و … اشاره کرد که برای علاقه مندان حوزه تصویرگری می تواند جذاب و قابل توجه باشد.

نمایشگاه روز جمعه31 خرداد1398 –ساعت16تا20 با حضور هنرمندان در نگارخانه لاله گشایش خواهد یافت و برای بازدید از 1تا18 تیر ساعت 9تا13-14تا 18و پنجشنبه ها تا ساعت 13 به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

هنرمندان شرکت کننده :
لاله آشوری، ریحانه آ لشیخ، هما اسحاقی، هانیه باباربیع، ندا بشرخواه، الهه جوانمرد، محسن حبیبی، مهرنوش خرم، فائقه دوامی، انسیه رمضانیان، عطا سرمست، مژگان سعیدیان، نسیم صلاحی، ملیکا قشقایی، سحرکریمیان، حنانه مل کپور، الهه محمدی، شادی مهدوی، فروغ یعقوبی

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.