فایرفلای ادوبی

گالری انجمن فایرفلای ادوبی؛ جرقه‌ای برای خلاقیت‌های بزرگ‌تر

شرکت ادوبی با معرفی گالری انجمن فایرفلای (Firefly Community Gallery) قصد دارد به کاربران بیشتری فرصت دهد تا بال‌های خلاقیت خود را بگشایند. این فضا که هم‌اکنون در اپلیکیشن وب فایرفلای در دسترس است، هدفش این است که با گردهم‌آوردن ذهن‌های خلاق، امکانات بی‌حدوحصر بیان هنری با هوش مصنوعی مولد را به نمایش بگذارد.

مدل هوش مصنوعی تولیدکننده‌ی متن به تصویر فایرفلای، به ستونی برای هنرمندان سراسر جهان تبدیل شده‌است. فایرفلای تاکنون به خلق بیش از پنج میلیارد تصویر منجر شده‌است. فایرفلای به دلیل آموزش با مجموعه‌ای از محتوای عمومی در دسترس و تصاویر ادوبی استوک، از گزینه‌های اخلاقی‌ در این حوزه شناخته‌می‌شود. آثار خلق شده با این هوش مصنوعی در محدوده‌ استفاده‌ی تجاری ایمن قرار می‌گیرند.

اشتراک کارها برای نقد و تحلیل و بازآفرینی

گالری انجمن فایرفلای دروازه‌ای به روی هنرمندان و خالقان است. کاربران می‌توانند شاهکارهای تولیدشده با هوش مصنوعی فایرفلای، از تصاویر خلق‌شده با متن تا محتوای مخصوص شبکه‌های اجتماعی را در این مجموعه به اشتراک بگذارند. این گالری فراتر از یک نمایشگاه صرف، فضایی برای یادگیری، الهام‌گیری و همکاری است. کاربران می‌توانند در این مجموعه همدیگر را به کاوش مسیرهای جدید، کشف روش‌های نوین هدایت هوش مصنوعی و توسعه‌ی کارها تشویق کند.

در ادوبی فایرفلای بر روی هر خروجی، نشان اعتبار محتوا حک شده‌است. که شفافیت درباره‌ی منشاء هوش مصنوعی و نرم‌افزار استفاده‌شده (ادوبی فایرفلای) را تضمین می‌کند. نسخه‌ی قبلی این گالری تنها شامل پروژه‌های منتخب ادوبی بود. با این حال به گفته ادوبی نسخه‌ی جدید به‌صورت لحظه‌ای فعالیت می‌کند و از بازدیدکنندگان دعوت می‌کند تا نه تنها به تحسین آثار بپردازند، بلکه به‌طور فعال با آن‌ها درگیر شده و آن‌ها را بازآفرینی کنند. بدین ترتیب، این انجمن می تواند جان دوباره‌ای به مفهوم خلاقیت مبتنی بر جامعه‌ی کاربران ببخشد.

منبع: +


image 
imageimageimage