هنرمندان معاصر دنیا
هنرمندان معاصر دنیا

هنرمندان معاصر دنیا به عنوان مامور حمل و نقل!

هنرمندان معاصر دنیا به عنوان مامور حمل و نقل ایده طراحی پوستر شرکت سوئیسی ولتی فرر Welti-Furrer شده است. این شرکت پیشرو در حمل‌ و نقل است و به شکل ویژه‌ای آثار مربوط به هنرهای زیبا را منتقل می‌کند. کارشناسان آن‌ها با نهایت دقت آثار هنری را جابجا می‌کنند. برای بیان اهمیت آثار هنری و توجه ویژه ماموران آنها، پوستر هایی تبلیغاتی با تصویر هنرمندان معاصر دنیا به عنوان مامور حملو ونقل طراحی و اجرا شدند.

هدف از این طراحی برای آشنایی بیشتر موزه‌ها، گالری‌ها، نمایشگاه‌داران و مجموعه‌داران آثار هنری با این شرکت حمل و نقل بود.

این پوستر های تبلیغاتی در کمپینی ویژه در مجلات هنری، بیلبوردها و نمایشگاه‌ها به نمایش درآمدند. بزرگترین نمایشگاه هنرجهان به نام آرت بیسل Art Basel یکی از این مکان‌هاست.

ایده پوستر؛ احساس تعلق هنرمند به آثارش

این کمپین با پوسترهای جالب توجهش، با عنوان «ونسان ون گوگ، فریدا کالو، اندی وارهول، سالوادور دالی» در نوامبر 2018 در سوئیس منتشر شده‌است. طراح با به تصویرکشیدن ونسان ونگوگ، فریدا کالو، اندی وارهول و سالوادور دالی به عنوان مامور حمل‌ونقل، اهمیت این کار و دقت و ظرافت آن را برای بیننده تداعی می‌کند. این شرکت حمل و نقل برای بیان اهمیت این کار به میزان وسواس هنرمند نسبت به آثارش استفاده کرده‌است.

استودیو تبلیغاتی Ruf Lanz واقع در زوریخ سوئیس، وظیفه‌ی اجرای این کمپین را برعهده داشته است.

منبع: +


image 
imageimageimage