نمایشگاه ساده رنگی
نمایشگاه ساده رنگی

نمایشگاه ساده رنگی به احترام سرژ آواکیان

نمایشگاه گروهی پوستر از طراحان گرافیک ایران به یاد و احترام سرژ آواکیان و به مناسبت اولین سالگرد درگذشت با عنوان «ساده رنگی» او در حال برگزاریست.
این نمایشگاه امروز ۸ مهر ساعت ۱۱ در موزه گرافیک ایران به صورت آنلاین افتتاح شده است.

نمایشگاه ساده رنگی به احترام سرژ آواکیان

سرژ آواکیان از طراحان گرافیک پیشکسوت ایرانی – ارمنی و از اولین استادان این حرفه و برای سال‌ها رئیس گروه گرافیک در دانشگاه هنر تهران بوده است و در زمینه ایجاد حوزه‌های تخصصی جدید در رشته گرافیک دانشگاهی و تربیت نسلی جدید از طراحان گرافیک نقش موثر و پایداری داشته است.

در اولین سالگرد درگذشت این طراح انجمن طراحان گرافیک ایران برای قدردانی از سرژ آواکیان در گرافیک ایران نمایشگاه پوستری از ۴۰ طراح گرافیک ایران که از شاگردان و یا از همکاران و همراهان قدیمی وی بوده‌اند به همراه بعضی از اشیا متعلق به وی و برخی آثار کمتر دیده شده‌اش در موزه گرافیک و برپا کرده است.

  • شورای سیاست گذاری: مهرداد احمدی شیخانی، مهردخت دارابی، مریم رونقی، مازیار زند، محسن سلیمانی، فاطمه کرکه آبادی.
  • دبیر نمایشگاه: ساناز آرینفر
  • مدیر هنری: ریحانه شیخ بهایی

اسامی مدعوین:

فرزاد ادیبی- اونیش امین ­الهی- مصطفی اوجی- ادیک بغوسیان- نسرین بنیادی- علی بوذری- احسان پارسا- کوروش پارسانژاد- فرشید پارسی کیا- آرا ترهاروتونیان- اسدالله چهره پرداز- علی خسروی- علی خورشید پور- مهردخت دارابی- لادن رضایی- مازیار زند- محسن سلیمانی- سیروس سلیمی- قباد شیوا- مجید عباسی- کیانوش غریب پور- مهدی فاتحی- اشکان قازانچایی- کوروش قاضی مراد- مدیا کاراپتیان- مجید کاشانی- فاطمه کرکه­ آبادی- حسن کریم زاده- مریم کهوند- بهروز کیانی- اهورا محمدی- سیما مشتاقی- مهنوش مشیری- فاطمه ملک افضلی- ایرج میرزاعلیخانی- اردشیر میرمنگره- نوشین ناظمان- سونیا نواب- حسین نوروزی- آرپا هاکوپیان-

این نمایشگاه به مدت ۲ هفته از تاریخ ۸ تا ۲۱مهر ماه  در موزه گرافیک ایران برپا است و بازدید کنندگان محترم می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از آن بازدید ‌کنند.

آدرس موزه گرافیک ایران:
بزرگراه باقری، بلوار استقلال، خیابان شهیدان قزوینی شمالی (توحید شمالی)، پارک پلیس، عمارت ارباب هرمز

ساعات کار موزه گرافیک:
یکشنبه تا پنج شنبه، ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.