حضور طراحان ایرانی در هفته دیزاین میلان

آستین به همراه آلکووا پلتفرم بین‌المللی طراحی معاصر از 15 تا 21 آوریل (27 فروردین تا 2 اردیبهشت) در هفته دیزاین در ویلای تاریخی باگاتی والسکی و بورسانی در شهر میلان که برای بازدید عموم بازگشایی خواهد شد، حضور خواهند داشت.

درباره‌ی آلکووا

آلکووا یکی از گروه‌های بسیار مهمی است که در هفته‌ی طراحی میلان حضور دارد. آلکووا در پروژه‌های خود برای طراحان، گالری‌ها، شرکت‌ها، موسسات و مدارس، تلفیقی نوین را از ساختار و زیبایی‌شناسی هنر معماری ارائه می‌دهد. این رویکرد همیشگی گروه آلکووا است که هدفشان را در پروژه‌های طراحی مختلف هنری و پژوهشی آشکار می‌سازد.

امسال، درهای این دوعمارت (ویلای تاریخی باگاتی والسِکی و بورسانی) مهم تاریخی در میلان به روی عموم گشوده خواهدشد تا از نزدیک شاهد جدیدترین رویکردهای طراحی و معماری باشند. در این پروژه، آلکووا رویکرد تاریخی مکان محوری را در طراحی مطرح می‌کند. آلکووا بازدیدکنندگان از این دو ویلا را به دیدن جهانی سوررئالیستی در بستر تاریخ دعوت می‌کند. جهانی که تلاش می‌کند تا آینده‌ی طراحی را به‌وسیله‌ی اجراها، چیدمان‌های گوناگون و خلق لحظات جمعی دربرابر چشم مخاطبان ترسیم نماید.

هفته دیزاین

مجموعه سه‌دری در هفته دیزاین میلان

پلتفرم آستین در همکاری با گروه آلکووا در هفته‌ی دیزاین میلان حضور خواهد داشت. آنها در این حضور چیدمان «سه‌دری» را به نمایش خواهند گذاشت. این مجموعه از آستین‌هوم که در ویلای تاریخی باگاتی ارائه خواهدشد، چیدمانی تاریخی با مضمون آفرینش است. جهانی خیالی از طریق اشیایی حقیقی بازنمایی خواهدشد. در این چیدمان، مفهوم بودن و حرکت مداوم طبیعت میان شکنندگی و ایستایی از طریق سازه‌هایی که با متریال و رنگ‌های طبیعی ساخته شده‌اند در معرض دید مخاطب قرار خواهند گرفت.

چیدمان «سه‌دری»، بازنمایی طبیعت بی‌جانی است که به حرکت درآمده و جان گرفته است. در این پروژه اتاقی خالی و بی‌روح به فضایی زایا و روح‌بخش تبدیل می‌شود.


image 
imageimageimage