استون‌ویلا
استون‌ویلا

رونمایی از لوگوی جدید استون‌ویلا

لوگوی جدید باشگاه فوتبال استون‌ویلا رونمایی شد. این باشگاه یکی از پرافتخارترین تیم‌های انگلستان است. استون‌ویلا تاکنون هفت بار فاتح لیگ برتر انگلستان بوده‌است.

طراحی لوگوی جدید این باشگاه فوتبال با حواشی زیادی همراه بود. عده‌ای به دلیل شباهت، آن را تقلیدی از لوگوی باشگاه چلسی می‌دانند.

شباهت لوگوی جدید باشگاه استون‌ویلا و باشگاه چلسی

شیرهای بیرمنگام در ماه ژوئن از هواداران رسمی خود برای انتخاب لوگوی جدید باشگاه نظرخواهی کرد و پس از رای بیش از ۲۱ هزار نفر از هواداران بین دو گزینه موجود، طرح سمت چپ بالا با کسب ۷۷ درصد از آرا انتخاب شد.

لوگوی قبلی استون‌ویلا

باشگاه فوتبال استون ویلا، Aston Villa F.C، در شهر استون بیرمنگام انگلستان قرار دارد. این باشگاه در سال 1874 تاسیس شد و یکی از اعضای اصلی لیگ فوتبال انگلستان و از موسسان آن در سال 1888 است. استون ویلا جزء پنج باشگاه انگلیس است که قهرمانی جام باشگاه‌های اروپا را در کارنامه‌اش دارد.

لوگوی جدید قرار است، از ابتدای فصل آینده مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.