طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو»

طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو»

«مجموعه کافینو» در نظر دارد در این شرایط سخت کرونایی برای هموطنان قهوه نوش، محصولی را با بسته بندی جذاب ارائه بدهد که بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافه‌ها، از طریق سفارش تلفنی به راحتی به دستشان برسد. در ادامه با مروری بر طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده از کلد برو با روزرنگ همراه باشید.

کلد برو چیست؟

کلدبرو یک نوشیدنی سرد و بی‌نظیر و مناسب برای فصول گرم سال است که سابقه تاریخی تهیه آن به کشور کوبا باز می‌گردد و به عبارتی می‌توان گفت که «قهوه سرد دم آوری شده» است.

کافینو طی مدت زمان 18 تا 24 ساعت به روش تادی عصاره گیری می شود. این قهوه نسبت به سایر روش‌های دم آوری شده میزان اسیدیته پایین تر و کافئین بسیار بالاتری دارد.

طراحی این بسته بندی توسط آرش باباخداوردی، متولد  1370 قزوین صورت گرفته است.

آرش برای معرفی پروژه بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو» می گوید:

در طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو» تلاش شده با ساده ترین فرم ها، حس هیجان و قدرت بعد از نوشیدن قهوه در ذهن مخاطب ایجاد شود و برای رسیدن به این منظور از ترکیب بندی تقارن و رنگ مشکی و نارنجی استفاده شده است.»

پیش از این در روزرنگ پروژه طراحی بسته بندی قهوه سرد دَم را از آن استودیو مشاهده کرده بودید، در ادامه طراحی بسته بندی انجام شده برای پروژه «کلد برو» را خواهیم دید.

Ice Coffee Cold Brew Packaging

ice Coffee Packing

طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو» در رنگ های مختلف

طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو» در رنگ های مختلف

طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو» توسط آرش باباخداوردی

Ice Coffee Cold Brew Packaging by Arash Babakhodaverdi

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.