بهترین دیزاین بازی رومیزی و مجازی توسط استودیو Sensible Object

استوديوى خلاق Sensible Object واقع در لندن، یک بازى در سبک رومیزی و در عین حال مجازی با نام The Beasts of Balance را طراحى كرده است. در این بازی عجیب و غریب که توجه علاقه مندان به بازی های رومیزی را به خود جلب کرده است در آن بازیکن به ساختن برجی از حیوانات بصورت فیزیکی (چیزی شبیه بازی Jenga) و ایجاد سزرمینی از حیوانات و جانوران گوناگون بصورت مجازی می پردازد.

این بازی دارای قطعات فانتزی، زیبا و بسیار باکیفیتی است و در کنار آن اپلیکیشنی برای موبایل و تبلت نیز وجود دارد. بدین شکل که شما اگر با کنار هم قرار دادن این قطعات خرسی را بسازید، در اپلیکیشن نیز آن خرس ساخته می شود و شما می توانید ادامه بازی را در این اپلیکیشن مخصوص ادامه دهید و امتیاز کسب کنید.

قابل توجه است که بدانید این پروژه در وبسایت کیک استارتر با مبلغی نزدیک به 400 هزار دلار حمایت شده است. شما می توانيد در اين كليپ طرز ساخت The Beasts of Balance را از كانسپت تا چگونگی روند بازی مشاهده كنيد.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.