«پای»ها چیزی فراتر از یک غذا هستند

کمپانی Higgidy  تولید کننده تخصصی شیرینی پای که توسط یک زن و شوهر در سال 2003 در انگلستان تاسیس شد به تازگی از  بسته بندیها و برند جدید خود رونمایی کرده است.

در این پروژه که توسط استودیو B&B در لندن طراحی شده سعی شده به خصوصیت “دست ساز” بودن محصولات این کمپانی تاکید شود. استراتژی خلاقی که این استودیو از آن پیروی کرد این است که “بهترین چیزها در زندگی Higgidy است” و آنها از تصویرسازی و پاترن هایی استفاده کردند که مرتبط به هر دستورالعمل پخت انواع  پای ها می باشد. لوگوی این کمپانی در فرمی دایره ای شکل آمده که اسم برند را به دو قسمت تقسیم کرده و باعث تمایز و خوانایی راحت تر آن شده است.

شعار Higgidy این است که “پای” ها چیزی فراتر از یک غذا هستند و این استودیو سعی کرده تا این را در طراحی این پروژه نشان دهد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.