پارک بازی خلاقانه کودکان با استفاده از المان های تصویری و فانتزی

لگو  (LEGO)   تنها شرکت دانمارکی نیست که با ساخت اسباب بازی های جالب خود به دنبال تسخیر قلب کودکان است بلکه یک شرکت دانمارکی دیگر به نام Monstrum  در حال ساخت زمین های بازی منحصر به فردی برای کودکان است که که هر کودکی آرزوی آن را دارد.

بنیان گذاران این شرکت  “اُلی نیلسِن” (Ole B Nielsen) و “کریستین جِنسِن” (Christian Jensen)   در سال ۲۰۰۳ به عنوان طراح تئاتر شروع به فعالیت کردند و بعدها با پیشنهاد ساخت زمین بازی برای یک مهد کودک، مسیر کاری آنها دستخوش تغییر شد.

آنچه در طراحی های آنان نمود دارد استفاده از المان های تصویری و فانتری خلاقانه است که حتی بزرگسالان نیز نمی‌توانند در برابر یک بار امتحان کردن آن مقاومت کنند؛ از یک زمین چرخشی مارماهی گونه الکتریکی عظیم که حول یک فانوس دریایی است تا یک برج پرنسس و سفینه فضایی و وجود حیواناتی همچون میمون، وال، عنکبوت و هیولاهای رنگارنگ همه  و همه دست به دست هم داده تا حضوری جالب و سرگرم کننده و اوقاتی خلاق برای  کودکان ایجاد شود  بدهد.

این زمین‌های بازی تخیلی علاوه بر دانمارک، در  سوئد، مصر و سایر کشورها نیز راه اندازی شده است.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.