انجمن صنفی طراحان گرافیک

معرفی هیات مدیره دوره نهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت انجمن صنفی طراحان‌گرافیک‌ایران، سومین مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده سال ۱۴۰۰ انجمن ، یکشنبه  15 اسفند 1400 در ساعت 14 ، در دبیرخانه انجمن به صورت آنلاین و در سامانه آنی‌میت و با شرکت 260 نفر از اعضای انجمن، اعضای هیات مدیره هشتم، نمایندگان شرکت آنی میت و نماینده رسمی وزارت‌کار خانم‌ قنبرعلی برگزارشد. پس از دقایقی انتظار برای پیوستن اعضا به مجمع و به محض به حدنصاب‌رسیدن مجمع،  خانم فاطمه کرکه‌آبادی، رئیس هیات مدیره دوره هشتم انجمن‌صنفی‌طراحان‌گر‌افیک‌ایران، به صورت قانونی به حدنصاب رسیدن مجمع و رسمیت یافتن آن را اعلام کردند و پس از پخش سرودملی و بارای شرکت‌کنندگان در مجمع، آقای بهرام کلهرنیا به عنوان رئیس، خانم سیما مشتاقی به عنوان نایب رئیس، آقای محمد مهدی پناهی ناظر اول، آقای الیاس امینیان ناظر دوم و خانم لادن رضایی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند و دستور جلسه مجمع در اختیار رئیس جلسه ایشان قرار گرفت و مجمع شروع شد.

اعضای هیات مدیره دوره نهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران انتخاب شدند

در ابتدا جهت تصویب موضوع برگزاری‌آنلاین مجامع انجمن، مجمع فوق العاده اعلام شد و پس از توضیح توسط رئیس مجمع این بند اساسنامه به رای گذاشته شد و به تصویب اعضا رسید (در شرایط اضطراری، به تشخیص هیات مدیره و موافقت وزارت کار، مجمع عمومی عادی و فوق العاده می تواند به صورت مجازی برگزار شود و همه مواد یک مجمع واقعی بر آن مرتبط است).

پس از آن بنا بر اعلام رئیس جلسه، مجمع به حالت عادی برگشت و خانم فاطمه کرکه‌آبادی گزارش سه‌ساله (۱۳۹۷-۱۴۰۰) فعالیت هیات مدیره دوره هشتم را قرائت کردند. پس از ایشان، آقای محسن سلیمانی خزانه‌دار دوره هشتم، گزارش‌مالی را ارائه کردند و پس از تایید صحت گزارش مالی توسط بازرس آقای کارنگ طیاری تایید گزارش فعالیت‌ها و گزارش خزانه‌داری به رای گذاشته شد و به تصویب اعضای حاضر در مجمع رسید.

سپس مجمع وارد مرحله‌ی انتخابات هیات مدیره و بازرس دوره نهم شد.
در ابتدا فیلم کوتاهی از برخی کاندیداهای هیات مدیره دوره‌ی نهم جهت معرفی و شرح اهداف و برنامه هایشان پخش شد و سپس رای‌گیری آغاز شد.

پس از پایان رای‌گیری از تعداد حاضر در مجمع، ۱۸۹ رای ثبت شد و نتایج آرای کسب شده به شرح زیر می باشد:

اعضای اصلی هیات مدیره دوره نهم

ایرج میرزاعلیخانی، رای عادل صدر ممتاز، زهرا پاشایی، بابک اربابی، لیلا مشتاقی، محمد اردلانی، بهداد صالحی

اعضای علی‌البدل

علی مرادی بارانی، محسن سلیمانی

بازرس اصلی هیات مدیره دوره نهم

مسعود سپهر

بازرس علی‌البدل

عباس میرزاخانی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.