فونت میم معرفی‌شد؛ خوانایی آسان در بالاترین سطح

دنیای طراحی گرافیک همواره در تکاپو و تحول است. طراحان همواره به دنبال ابزارهای جدیدی برای خلق آثار بدیع و چشم‌نواز هستند. فونت‌ها به عنوان یکی از ارکان اصلی این عرصه، نقشی اساسی در انتقال پیام و ایجاد هویت بصری ایفا می‌کنند. در این میان، فونت میم با رویکردی نوآورانه، به تازگی در میان طراحان حرفه‌ای معرفی شده‌است.

فونت میم با رویکردی نوآورانه و پیشرو در قالب یک فونت‌ سنس در مدت ۵ سال طراحی شده‌است. این فونت با حفظ خوانایی (legibility) در اندازه‌های کوچک و متن در صفحه نمایش و مطبوعات منحصربه‌فرد و خوانا باشد.

فونت میم
فونت میم

این فونت دارای ۱۲ وزن از نازک تا کاملا سیاه متغیر است. در طراحی آن تلاش شده تا خوانایی آسان به بالاترین میزان ممکن برسد. وزن‌های سبک‌تر را می‌توان برای متن بدنه به‌کاربرد. وزن‌های سنگین‌ آن برای تیترها و تایپوگرافی بسیار مناسب‌تر هستند.

پیشروی و ترقی فونت‌ها در عرصه‌ طراحی همواره یک ابزار محبوب در نزد طراحان بوده‌‌است. فونت میم برای پاسخ به این نیاز و رقابت با دیگر بازیگران فونت‌های وب به تکامل رسیده‌است، این فونت شخصیت منسجم خود را با منحنی‌ها ترکیب می‌کند تا برای کاربردهای مختلف؛ معاصر، آینده‌‌گرا و بهینه باشد.

در طراحی این فونت دقت بسیار زیادی شده تا اطمینان حاصل شود حروف به اندازه کافی روشن و گویا هستند و مخاطب در روان‌خوانی آن دچار سردرگمی نمی‌شود.

فونت میم
فونت میم

image 
imageimageimage