ساعت رولکس

ساعت‌های رولکس نمایشگر احساسات می‌شوند

در نمایشگاه معروف Watch and Wonders، «ساعت و شگفتی های آن»، رولکس، سازنده سوییسی معروف ساعت، از سری جدید محصولاتش با نام Oyster Perpetual Day-Date 36، رونمایی کرد. این سری ساعت‌های رولکس احساسات انسانی را به نمایش در می آورند. این ساعتها هر روز شما را با کلماتی الهام بخش همراه می‌کنند.

رولکس با ایجاد یک تغییر خلاقانه در یک مدل نمادین خود، مودهای مختلف احساسی را به روزمره کاربرانش وارد می کند. با اینکار مخاطبانش با احساسات مختلف زمان را از روی ساعت می خوانند.

ساعت های رولکس با طلا 18 عیار ساخته شده اند و در سه رنگ طلایی، رزگلد و سفید، تولید می‌شوند. هر روز بر روی صفحه ساعت به جای عدد 12، که معمولا روزهای هفته دیده می‌شد، یک کلمه کلیدی الهام بخش به انگلیسی به نمایش در می آید. «شادی»، «ابدیت»، «قدردانی»، «صلح»، «ایمان»، «عشق» و «امید» بخشی از این کلمات هستند. در کنار این کلمات در محل ساعت 3، که اغلب تاریخ روز قرارداشت، ایموجی هایی مرتبط به نمایش در می آیند.

جزئیات ساعت احساسات رولکس

صفحه ساعت احساسات رولکس با استفاده از میناکاری شامپلو champlevé ساخته شده است. زیبایی، درخشندگی و تزئینات روی صفحه این ساعت بسیار جالب توجه است. قطعات پازل در رنگ های مختلف با نگین های آبی فیروزه ای، قرمز، نارنجی، سبز و زرد در کنارهم قرارگرفته اند. رنگ و شکل پازلها، درست خود زندگی را نشان می دهند که هرلحظه در حال تغییر است. تکنولوژی مخصوص این ساعت به گونه ای است که برای هر روز یک کلمه کلیدی و یک ایموجی خاص را نمایش می دهد.

ساعت احساسات رولکس

همچنین، این شرکت از ساعت «Oyster Perpetual Celebration» رونمایی کرد. این ساعت با حباب‌های رنگارنگ به عنوان نشانه‌ای از توانمندی و انرژی مثبت طراحی شده است. ساعت‌های رولکس همیشه برای کاربرانشان نشانه‌ی ثروت و شیک بودن محسوب می‌شدند. در مجموعه‌ی جدید Oyster Perpetual Day-Date 36 حالا با احساسات و عواطف انسانها هماهنگ شده اند.

رولکس در این نمایشگاه ادعا کرده است، که طراحی این ساعت‌ها، احساس بیشتری به زندگی روزمره کاربرانشان می‌بخشد. ساعت رولکس احساسات به صاحبش اجازه می‌دهد تا خواندن زمان را با تغییر حالت روحی خود همراه کنند.

ساعت احساسات رولکس

توجه به احساسات، ورای ظاهر و استایل

ساعت‌هایی که برند Rolex تولید می‌کند، به دلیل طراحی شیک و متفاوت آن‌ها برای بسیاری از افراد بسیار باارزش هستند. اما در رویکرد جدید، Rolex با مدل جدید ساعت‌های خود، به نام Oyster Perpetual Day-Date 36، بعد جدیدی را به نمایش می گذارد. این شرکت سعی دارد در کنار ظاهر شیک، احساسات انسانی را هم مد نظر قرار داده و آنها را به کار بگیرد.

ساعت صدف رولکس

مدل‌های رولکس نشان می‌دهند که شرکت برای پاسخ به سلیقه‌ی خاص و جوانانه‌تر مشتریان، سعی دارد مجموعه‌ی گسترده‌ای از انواع محصولات را ارائه دهد. این شرکت با ترکیب رنگ‌های درخشان، الگوهای متفاوت و ایموجی‌های متحرک، این دستگاه‌های جدید را به یک سطح کاملاً جدید از طراحی و مد رسانده است.

مدل‌های جدید ساعت رولکس برای پاسخ به سلیقه‌ی خاص و جوانانه‌تر مشتریان

در مجموع، این مدل‌ها با امکانات پیشرفته‌ی معماری و تکنولوژی برای هماهنگی با زمان و ارتقای امکانات به عنوان یک دستگاه ساعت در سبک خود، به‌روز شده‌اند. همچنین، ساعت ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش از طرف شرکت هستند. با این حال، هنوز هزینه‌ی بالایی که برای تمامی مدل‌های رولکس باید پرداخت کرد. برای بسیاری از مشتریان این برند محدودیت‌هایی در خرید محصولات گران قیمت وجود دارد.