جشنواره سال استیکر
جشنواره سال استیکر

برندگان سومین جشنواره سال استیکر معرفی شدند

اختتاميه سومین سال جشنواره استیکر با حضور عسگری مدیرعامل آیگپ، بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران و برگزیدگان، ادمین گروه های پیام رسان آیگپ و اصحاب رسانه برگزار شد. در مرحله اول این جشنواره ۱۵۰ هنرمند با ۱۰۶۰ اثر شرکت کردند. سپس ۳۸۰ اثر و ۵۴ هنرمند در مرحله ی دوم انتخاب شدند. در نهایت ۱۰ اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند و یک اثر نیز مورد تقدیر خانه شعر و ادبیات قرار گرفت.

برندگان سومین جشنواره سال استیکر معرفی شدند

به گفته عسگری مدیرعامل پیام‌ رسان آیگپ این جشنواره با نگاه کاراکتر سازی بومی و توجه به شخصیت های ایرانی برگزار شده و این استیکرها به شکل متحرک در تمام پیام‌ رسان های ایرانی و خارجی قابل استفاده خواهند بود. عسگری هم چنین از انتشار نسل سوم آیگپ با بهره مندی از هوش مصنوعی و فناوری در چند ماه آینده خبر داد. او تاکید کرد که هدف این پیامرسان تبدیل شدن به یک سوپر اپلیکیشن و فضایی امن برای کاربران است.

عسگری در ادامه گفت: «بومی سازی اپلیکیشن ها یا هر زمینه دیگر نیازمند تصمیمات صحیح و به هنگام، مثل رگولاتوری دقیق است. وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی و تمام ارگان های ذی نفع باید پای کار باشند و با بررسی تمام جوانب تصمیمی شایسته بگیرند. شاید به دلیل هزینه های سنگین در سال های آینده جشنواره به صورت دوسالانه برگزار شود.»

به گفته مدیرعامل آیگپ ۱۰۰ بات در این پیام رسان وجود دارد و کاربران می توانند تبلیغ محصولات و کسب و کارشان را از طریق بات ها در این اپلیکیشن انجام دهند.

برندگان سومین سال جشنواره استیکر معرفی شدند
برندگان سومین سال جشنواره استیکر معرفی شدند

برگزاری سومین دوره جایزه سال استیکر

در ادامه این مراسم «معصومه عرب لو، مهیار حاجی نژاد، سمیرا السادات حسینی، سید محمدهادی حسینی، میلاد همتی زاد، آیدا عبیدی، محسن شمسی، محمدمهدی منبری و محسن سرهنگی» به عنوان ادمین های طلایی آیگپ معرفی شدند. همچنین «لیلا آصفی، یاسین مظفری، محمدحسین خسروی، زینب جهانبخشی، نسترن صمدپور ماسوله، فاطمه محمدجعفری، سمیه السادات حسینی، فاطمه کاشی، فرزاد روشن بین و محمد نسلی نصر آبادی» نیز به عنوان ادمین های نقره ای این پیامرسان معرفی شدند.

به گفته سید محمد حسین حجازی مدیر شرکت نوسازی اراضی عباس آباد، استیکرهایی که فرهنگ ایران را ترویج می کنند بسیار باید مورد حمایت قرار گیرند. بخش گردشگری نیز باید در طراحی استیکرها و ایموجی ها مورد توجه قرار گیرد. مثل پل طبیعت که ۴ جایزه ملی و بین المللی کسب کرده و اینترنت 5G که در این مکان با کمک ایرانسل گنجانده شده است.

بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران جشنواره سال استیکر
بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران جشنواره سال استیکر

به گفته بهرام عظیمی رئیس هیئت داوران جشنواره سال استیکر کشورهای چین و ترکیه تقریبا مثل ایران در طول سال جشنواره های مختلفی برگزار می کنند و خروجی این جشنواره در دسترس تمام مردم قرار می گیرد.

میثم عسگری مدیرعامل آیگپ در ایستگاه پایانی سومین دوره جشنواره سال استیکر اعلام‌ کرد که این پیام رسان به زودی وارد بازار سرمایه و بورس خواهد شد.

برندگان سومین دوره جایزه سال استیکر

بخش استیکر ایرانی

 • نفر اول حسین زارعی برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، کتاب جشنواره و جایزه نقدی
 • نفر دوم سارا نیک فروز برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، کتاب جشنواره و جایزه نقدی
 • نفر سوم طاهر شعبانی برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، کتاب جشنواره و جایزه نقدی

بخش چهره های ادبی و سینمایی ایران

 • نفر اول محمود نظری برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، کتاب جشنواره، و جایزه نقدی
 • نفر دوم فریناز سلیمانی برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار ،کتاب جشنواره و جایزه نقدی
 • نفر سوم سمانه شجاعی برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، کتاب جشنواره و جایزه نقدی

بخش گروه صنعتی ایران خودرو

 • نفر اول حسین رجب غلام حسینی برنده تندیس جشنواره، لوح تقدیر، کتاب جشنواره و جایزه نقدی
 • نفر دوم بهرنگ جدی برنده تندیس جشنواره، لوح تقدیر، کتاب جشنواره و جایزه نقدی

در این بخش هیات داوران هیچ یک از راهیافتگان را حائز رتبه نفر سوم انتخاب نکرد.

بخش اراضی گردشگری عباس آباد تهران

 • نفر اول  پویا عبدلی برنده تندیس جشنواره، لوح تقدیر، کتاب جشنواره و جایزه نقدی
 • نفر دوم علی آهنگر برنده تندیس جشنواره، لوح تقدیر، کتاب جشنواره و جایزه نقدی

در این بخش هیات داوران هیچ یک از راه یافتگان را حائز رتبه نفر سوم انتخاب نکرد

جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات

 • شیوا گل محمدی برنده تندیس جشنواره، کتاب جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی

برندگان دوره قبل جایزه سال استیکر را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.