هندبال

رونمایی از لوگوی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا

به گزارش روزرنگ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان همراه با بدر الذیاب نایب رئیس فدراسیون بین‌‌المللی هندبال و علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران از لوگوی رسمی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۲ رونمایی کردند.

رونمایی از لوگوی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا

در این مراسم که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، سجادی با اشاره به اهمیت میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی آسیا بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد تاکید کرد و از تلاش‌های فدراسیون هندبال برای تدارک لازم این میزبانی در مدت زمان اندک قدردانی نمود.

هشتمین دورم رقابت‌های هندبال ساحلی قهرمانی بزرگسالان آسیا و دومین دوره مسابقات هندبال ساحلی نوجوانان آسیا از دوم لغایت هشتم فروردین ماه ۱۴۰۱ به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.