ImageFX

گوگل از هوش مصنوعی ImageFX رونمایی کرد: خلاقیت تصویری با کلیدواژه‌های پیشنهادی

دنیای هوش مصنوعی هر روز شگفت‌انگیزتر می‌شود!

گوگل به‌تازگی از مدل جدیدی به نام ImageFX رونمایی کرده که به شما امکان می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی، تصاویر خلاقانه و خیره‌کننده‌ای را تنها با چند کلمه ساده خلق کنید.

ImageFX توسط تیم DeepMind گوگل توسعه یافته و از قدرت Imagen 2، مدل هوش مصنوعی قدرتمند گوگل برای تولید تصاویر، بهره می‌برد. این ابزار جدید، رقیبی سرسخت برای دیگر ابزارهای محبوب تولید تصویر مانند میدجرنی و DALL-E 3 به حساب می‌آید.

اما چه چیزی ImageFX را منحصر به فرد می‌کند؟

در دنیایی که به شکل روزانه هوش مصنوعی در حال پیشروی است، توانایی تشخیص انواع مدل‌های مختلف آن و مقایسه قابلیت‌های آن‌ها می‌تواند راه را برای استفاده آگاهانه‌تر فراهم کند. در ادامه ویژگی‌های منحصربه‌فرد این هوش مصنوعی را مرور می‌کنیم.

تراشه‌های بیانگر:

ImageFX از قابلیتی به نام تراشه‌های بیانگر استفاده می‌کند که فهرستی از کلیدواژه‌های پیشنهادی را به شما ارائه می‌دهد. این کلیدواژه‌ها به شما کمک می‌کنند تا ایده‌های خود را به طور دقیق‌تر به هوش مصنوعی منتقل کرده و تصاویر خلاقانه‌تری خلق کنید.

خلاقیت بدون محدودیت:

با ImageFX، خلاقیت شما هیچ محدودیتی نخواهد داشت. فرقی نمی‌کند که به دنبال تصویری ساده برای وبلاگ خود هستید یا به دنبال خلق یک اثر هنری دیجیتال خلاقانه هستید. شما می‌توانید با کمک این افزونه به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید.

امنیت و اصالت:

گوگل برای تضمین استفاده امن و اخلاقی از ImageFX، اقدامات پیشگیرانه‌ای را در نظر گرفته است. این ابزار به گونه‌ای طراحی شده که از تولید تصاویر جعلی یا توهین‌آمیز جلوگیری کند.

قابلیت‌های کلیدی ImageFX:

  • تولید تصاویر با کیفیت بالا بر اساس متن
  • ارائه تراشه‌های بیانگر برای خلاقیت بیشتر
  • پشتیبانی از SynthID برای واترمارک تصاویر هوش مصنوعی
  • پشتیبانی از متادیتاهای IPTC برای ارائه اطلاعات بیشتر
  • دردسترس‌بودن در AI Test Kitchen برای کاربران منتخب

ImageFX در حال حاضر در AI Test Kitchen، برنامه وب گوگل برای پروژه‌های آزمایشی هوش مصنوعی، برای کاربران ایالات متحده، کنیا، نیوزلند و استرالیا در دسترس است. این ابزار در حال حاضر فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر ImageFX، گوگل امکان ساخت تصویر را به هوش مصنوعی Bard نیز اضافه کرده است. با این قابلیت، کاربران می‌توانند با استفاده از Bard، تصاویر خلاقانه‌ای را به صورت مستقیم در چت خلق کنند.

آینده هوش مصنوعی تصویری بسیار روشن و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. ابزارهایی مانند ImageFX و Bard به ما امکان می‌دهند تا خلاقیت خود را به شکلی نوآورانه به کار گرفته و دنیای جدیدی از تصاویر را خلق کنیم.

آیا شما هم برای امتحان کردن ImageFX و Bard هیجان‌زده هستید؟