ساعت مچی

طراحی ساعت مچی رزنس Type 1° Round M با الهام از هنر گرافیک

برند ساعت‌سازی رزنس Ressence برای متمایزکردن خود در دنیای ساعت‌ها، ساعت جدید مچی خود با نام TYPE 1° Round M را به گونه‌ای جالب توجه طراحی کرده‌ است. این ساعت به طور قابل توجه و کاربردی با الهام از هنر گرافیک طراحی و ساخته شده‌ است.

 ساعت مچی

این ساعت مچی با قاب تیتانیومی خود چهارحلقه رنگی قرمز، آبی، زرد و سبز دارد. در ابتدا به نظر می رسد که این دایره‌ها به شکل دیجیتالی روی هم قرار گرفته‌اند. با بررسی دقیق تر متوجه صفحات چرخان این ساعت با جزئیات جالب توجه آن می شوید. جزئیاتی که شبیه یک اثرچاپی هنری روی کاغذ است تا یک وسیله مکانیکی.

 ساعت مچی

ساعت مچی رزنس Type 1° Round M در عین داشتن نمایشگری خوانا و ساده، طراحی جالب توجه، خلاقانه و انتزاعی دارد. مکانیزم کوک که در پشت ساعت قرار دارد بع شکل یک دست نشان داده شده است. این طراحی به صورتی است که می تواند انرژی را به مدت 36 ساعت ذخیره کند.

 ساعت مچی
 ساعت مچی

بنوآ مینتیه‌نس Benoît Mintiens بنیانگذار Ressence می‌گوید:

«این ساعت مچی اصول داشتن یک ساعت با یک پالت رنگی کاربردی را تجسم می‌کند و با ترکیب رنگ‌های ملایم، یک ساعت مچی زیبا و کاربردی را خلق می‌کند. شکل و طراحی این ساعت قطعا روی صاحبان این ساعت و محصول جدید تأثیر قوی و متمایزی خواهد گذاشت.»

قیمت این ساعت ۱۶۸۰۰ فرانک سوئیس است که کمی بیشتر از ۱۹۰۰۰ دلار آمریکا می‌شود. به این معنی که تنها خوش‌پوش‌ترین مدیران خلاق می‌توانند مالک بوم رنگ ساعت مچی رزنس Type 1° Round M شوند.

منبع: +